Ndëgjuese për Gamera me Led Modeli : F15

AKSION

Ndëgjuese për Gamera me Led Modeli : F15

24.90

  • Description
  • Reviews (0)

Description

Ndëgjuese për Gamera me Led Modeli : F15

  • Degjuese Gaming .
  •  LED LIGHT
  •  Modeli : F15
  •  Sensivity : 115dB.
  •  Microphone
  •  Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

 

_Bëni porosinë tuaj duke dërguar mesazh në Facebook ose Instagram , ose duke na kontaktaur në tel ( Viber & Whatsapp ) : +38345853030

–   Transporti Falas në gjithë Kosoven.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Ndëgjuese për Gamera me Led Modeli : F15”