D-Link Wireless N150

AKSION

D-Link Wireless N150

14.90

  Wireless Router 150mbps
–  Dir-600
  HD Streaming
–  Model : N150
–  Original D-Link
–  Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

 

_Bëni porosinë tuaj dërguar mesazh në Facebook ose Instagram , ose duke na kontaktaur në tel ( Viber & Whatsapp ) : +38345853030

–   Transporti Falas në gjithë Kosoven.

  • Description
  • Reviews (0)

Description

  Wireless Router 150mbps
–  Dir-600
  HD Streaming
–  Model : N150
–  Original D-Link
–  Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

 

_Bëni porosinë tuaj dërguar mesazh në Facebook ose Instagram , ose duke na kontaktaur në tel ( Viber & Whatsapp ) : +38345853030

–   Transporti Falas në gjithë Kosoven.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “D-Link Wireless N150”