Android Box t96

AKSION
-20%

Android Box t96

50.00 39.90

Super Aksion për modelet m te ri me super performanca 🏁

Super Android Box – Model i ri T96 ULTRA HD 4K!

2GB Ram – 16GB Rom ↘️ 39.90€

-Porositni duke derguar mesazh ne faqe ose Viber : +383 45 85 30 30

Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

↘️Transporti gratis, si dhe pagesën e bëni pasi t’a pranoni produktin,

  • Description
  • Reviews (0)

Description

Super Aksion për modelet m te ri me super performanca 🏁

Super Android Box – Model i ri T96 ULTRA HD 4K!

2GB Ram – 16GB Rom ↘️ 39.90€

-Porositni duke derguar mesazh ne faqe ose Viber : +383 45 85 30 30

Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

↘️Transporti gratis, si dhe pagesën e bëni pasi t’a pranoni produktin,

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Android Box t96”