Android Box – Model i ri S8 Mini

AKSION
-30%

Android Box – Model i ri S8 Mini

49.90 34.90

– Super Aksion për modelet m te ri me super performanca 🏁

– Super Android Box – Model i ri S8 Mini !

– 2GB Ram – 16GB Rom ↘️ 34.90€

 

-Porositni duke derguar mesazh ne faqe ose Viber : +383 45 85 30 30

–  Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

↘️Transporti Falas, si dhe pagesën e bëni pasi t’a pranoni produktin.

  • Description
  • Reviews (0)

Description

– Super Aksion për modelet m te ri me super performanca 🏁

– Super Android Box – Model i ri S8 Mini !

– 2GB Ram – 16GB Rom ↘️ 34.90€

 

-Porositni duke derguar mesazh ne faqe ose Viber : +383 45 85 30 30

–  Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

↘️Transporti Falas, si dhe pagesën e bëni pasi t’a pranoni produktin.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Android Box – Model i ri S8 Mini”