Laptopë të Rinjë

 • You've just added this product to the cart:

  Lenovo Ideapad 310T-15IKB (TOUCH SCREEN)

  AKSION
  -7%

  Lenovo Ideapad 310T-15IKB (TOUCH SCREEN)

  0 out of 5

  Aksion Nga 699.90 € në vetëm 649.90 €

  Laptop Lenovo Ideapad 310T-15IKB (TOUCH SCREEN) I RI Me Një Vitë Garancion

  –  Specifikat
  ▪️ Processor : Intel Core i7-7500U 2.7GHZ (Turbo Boost Up to 3.5GHz)
  ▪️ Ramemory : 12 GB
  ▪️ Harddisk : 1TB 2.5″ 5400rpm HDD
  ▪️ Intel Graphics HD 620 6 GB.
  ▪️ Screen Size 15.6″
  ▪️ Aspect Ratio 16:9
  ▪️ Maximum Resolution 1366 x 768 (HD)
  ▪️ Battery : 2CELL 30WH, Lithium Polymer
  ▪️ Battery Life : Up to 5 Hours
  ▪️ Operating System Windows 10
  ▪️ Një Vitë Garancion
  ▪️ Çmimi dhe cilësia më i mirë në treg!

  ↘️Transporti Falas, si dhe pagesën e bëni pasi t’a pranoni produktin.

  699.00 649.00
 • You've just added this product to the cart:

  Predator Helios 300 G3-571-77QK

  AKSION

  Predator Helios 300 G3-571-77QK

  0 out of 5

  -Ofertë për Gamera !

  -Model Predator Helios 300 G3-571-77QK

  -Specifikat :

  -Procesori : Intel Core i7-7700HQ Processor (Up to 3.8GHz)
  -Memorja : 16GB DDR4
  -Hardisku : 256GB SSD
  -Ekrani : 15.6inch
  -Grafika : Nvidia Geforce GTX 1060 6 GB GDDR5 VRAM
  -Garancion një vitë

  -Details :
  -Aggressively Designed Metal Form Factor
  -Dual-Fan Cooling
  -Up to 7-Hours Battery Life

  Çmimi 1299.90€

  1,299.00